שאלות נפוצות

כל האמור והמוסבר להלן כתוב בלשון זכר, וזאת לשם הנוחות והפשטות בלבד.

שאלות בנוגע לאפליקציות שלנו

אנא פנו לעמוד זה.

האם הקנייה באתר מאובטחת ובטוחה?

בוודאי! באתר זה הקנייה נעשית באמצעות "פייפאל" - שהינה חברת הסליקה המקוונת הגדולה והידועה ביותר באינטרנט. ניתן לשלם או באמצעות חשבון הפייפאל שלך (אם קיים), או להזין את פרטי כרטיס האשראי שלך ישירות.

רכשתי אפליקציה שלכם, ויש לי בעיה בהורדה / בעדכון / בתצוגה ועוד...

הנטייה הטבעית היא אכן לחשוב שיש בעיה באפליקציה, אבל ב-99% מהמקרים לא כך הדבר. האפליקציות עוברות תהליך קפדני ביותר של review ובקרת איכות (QA) של Apple ובחנויות האפליקציות השונות - והן אינן מאושרות למכירה אלא אם הן עובדות ופועלות היטב וללא תקלות. עובדה גם, שישנם רבים שמורדים, משדרגים ונהנים ללא בעיות.
ובכל זאת, מה ניתן לעשות:
- בדוק את גרסת המכשיר שלך. חנויות האפליקציות מחייבות אותנו להתאים את האפליקציות למערכות ההפעלה העדכניות ביותר. לעתים האפליקציה לא תומכת במערכת הפעלה ישנה, וזה לרוב כתוב במלל המאפיין.
- מכשיר פרוץ או תוכנת הפעלה לא חוקית במכשיר. האפליקציה החוקית עשוייה לא לפעול היטב...
- נסה הורדה והתקנה מחדש. אם רכשת את האפליקציה, חנות האפליקציות אמורה לזהות שהיא רשומה על שמך - על אותו יוזר ("שם משתמש") ומכשיר - והיא תיתן לך להוריד אותה מחדש, או לשדרג - וזאת ללא עלות, שהרי כבר שולם בגינה. עשה זאת לאחר התיעצות ובדיקה עם נוהלי החנות.
- פנה לחנות שממנה רכשת. בעיקרון, הכתובת שלך לפניות היא חנות האפליקציות. אנחנו ייצרנו את האפליקציה עבור החנות, והם אלו שלמעשה מנהלות את כל המכר וההתנהלות מול הלקוח, והם גם שולטים בכל התהליך של הטמעתה במכשירך, תהליך העדכון והרישום, ועוד.

רכשתי קורס ללימוד עצמי, ונאמר לי שניתן להוריד בחינם את קובצי ה- MP3 שלו – הכיצד?

בעמוד הבית, בטור הימני, יש ללחוץ בבאנר המרכזי  על "קנית קורס ובאפשרותך להוריד קבצים?". זהה על פי התמונות את הקורס שאותו רכשת – ולחץ עליו. על המסך תופיע שאלה קצרה לשם אימות דבר רכישת הקורס. לאחר שתענה נכון על השאלה, יתחיל תהליך ההורדה. שים לב שקובצי ה- MP3 מכווצים כקובץ ZIP, וכן למשך זמן ההורדה הארוך יחסית בשל משקלם הרב של קבצים אלו. הנחיות נוספות לאופן הפתיחה של קובץ ה-ZIP ראה בהמשך עמוד זה.

רכשתי את קובצי ה- MP3 או קובצי PDF בלבד - יש לי מספר הזמנה וסיסמה. כיצד מתבצעת הורדת הקבצים?

לאחר ביצוע התשלום בטופס הקנייה, תקבלו מספר הזמנה וסיסמה. יש לרשום ולזכור מספרים אלו לשם ביצוע ההורדה! ניתן להוריד את הקובץ האמור עד שבעה ימים ממועד ביצוע ההזמנה. בשל מספרם הרב של רצועות ההקלטה של השיחון או הקורס – אלו קובצו יחדיו לתוך קובץ ZIP. לאחר ביצוע ההורדה של קובץ זה למחשב שלך, יש ללחוץ עליו בעזרת הלחצן הימני של העכבר ובעזרת תוכנת WINZIP לפתוח אותו. לאחר מכן יש לגרור ולהעביר את הקבצים לנגן המדיה שלכם לשם האזנה. העברה זו ושימוש בקבצים אלו כפופה להנחיות ולמגבלות כמפורט בתקנון האתר עליו חתמתם בעת ביצוע הקנייה – ועיקרם שימוש בקבצי השמעה אלו לשם צרכים אישיים בלבד ולא מסחריים; הורדה ושימוש במחשב יחיד וכן איסור על העתקה או העברתם לצד שלישי. באם לא מותקנת במחשבך תוכנת WINZIP - ניתן להורידה במקומות שונים באינטרנט. פרולוג לא תיתן תמיכה נוספת (טלפונית או כתובה) מעבר לאמור כאן לעניין אופן הורדת הקבצים ולאופן פתיחתם, ועל כן אם אתה חש שאינך מכיר או מתמצא די הצורך במחשבים לשם כך, מומלץ מאוד להתייעץ או לקבל עזרה ותמיכה מידיד או איש מחשבים. כמו כן, יש לשים לב למשך זמן ההורדה הארוך יחסית בשל משקלם הרב של קבצים אלו. לימוד ותרגול מהנה!

רכשתי ערכה ויש לי מספר רישיון - כיצד מתבצעת הורדת קובצי השמע MP3?

פשוט מאוד: בעמוד הבית של האתר לחץ בבאנר המרכזי על "קיבלת קוד או רישיון להורדת MP3?" בדף הבא שיופיע, תתבקש להכניס את מספר הרישיון שלך לאחר שגרדת את הפתקית המצורפת לערכה וחשפת את מספר הרישיון האישי שלך > בצע הורדה למחשבך או לנגן המדיה של קובצי השמע MP3 (מרוכזים בקובץ ZIP מכווץ, שים לב לגודל הקובץ ולמשך זמן ההורדה) | האזנה, לימוד ותרגול מהנה!

הורדתי את קובצי ה- MP3 ואני מעוניין לצרוב אותם בדיסק לשם האזנה במכשיר הרדיו-דיסק ברכב. כיצד?

את קובצי ה- MP3 ניתן כאמור לצרוב בדיסק יחיד (כפוף לתנאים ולמגבלות אשר בתקנון האתר). עם זאת, יש לזכור שלא כל מכשירי הרדיו-דיסק מסוגלים לקרוא ולזהות קבצים מסוג MP3 ולנגן אותם. לכן, יש להיעזר בתוכנות שונות (למשל, NERO) באמצעותן ניתן לצרוב את קובצי ה- MP3 על הדיסק תוך כדי המרתם לפורמט Audio CD. פרולוג לא תיתן תמיכה נוספת (טלפונית או כתובה) מעבר לאמור כאן לעניין צריבת הקבצים על גבי התקליטור, ועל כן אם אתה חש שאינך מכיר או מתמצא די הצורך במחשבים לשם כך, מומלץ מאוד להתייעץ או לקבל עזרה ותמיכה מידיד או איש מחשבים.

האם יש אחריות לטיב התקליטורים?

בהחלט. התקליטורים שלנו מיוצרים בתנאי ייצור קפדניים ועוברים בדיקה טרם אריזתם. אם בכל זאת מתעוררת בעיה כלשהי יש לכתוב למייל info@prolog.co.il.

תקליטור ה-DVD שלי לא תקין!

זה ייתכן, אך במקרים נדירים ביותר. לפני שתסיק מסקנות אודות התקליטור - נסה תמיד לקרוא אותו באמצעות כונן DVD אחר או במכשיר DVD אחר. ייתכן מאוד שהבעיה היא בכונן או במכשיר שבביתך. אם במחשב הוא לא עולה, ודא שמהירות הקריאה של הכונן היא לפחות X52 וכי מותקנת במחשב שלך תוכנה לקריאת סרטי DVD.
אם במכשיר הטלוויזיה הקריאה משובשת - ודא כי מכשיר ה-DVD מכוון לשיטת הקריאה בארץ - PAL.
אם בכל זאת לדעתך התקליטור לא תקין - שלח לנו מייל ל-info@prolog.co.il.

יש לי תקליטור DVD - אבל במחשב הוא לא מתנגן לי

תקליטורי ה-DVD שלנו מיועדים בראש ובראשונה לצפייה באמצעות מכשיר DVD המחובר לטלוויזיה. במטרה לשמר את איכות הווידאו באופן מירבי - אזי השכפול שלהם הוא לא מצריבה "רגילה" - אלא באמצעות תבניות מיוחדות המקנות לדיסק עמידות ואיכות צפייה לאורך זמן. עם זאת, ישנם נגני מדיה במחשבים מסוימים, שלא מסוגלים לקרוא תקליטורים מסוג זה (לצערינו, למשל חלק מנגני ה- Windows Media Player). יש לנסות לקרוא את התקליטור במקרה זה באמצעות נגן מדיה אחר במחשב (אם מותקן), או להוריד למשל את הנגן התקליטורים של PowerDVD שנבדק ונמצא מתאים לכך.

מה ההבדל בין הקורסים של פרולוג לאלו של ברליץ?

בקורסים של פרולוג קיים מערך לימודי מסודר המחולק לשיעורים, והם שמים דגש לא רק על העשרת אוצר המילים, אלא גם על הקניית יסודות התחביר והדקדוק של כל שפה נלמדת, בעוד הדגש בקורסים של ברליץ הוא על פיתוח מיומנות השיחה, ההבנה והתקשורת בשפה – החל מהשיעור הראשון – ולכן הם לרוב קלים יותר ללימוד ולהבנה, אך הרמה הסופית שלהם נמוכה בדרך-כלל מאלו של פרולוג.

מה ההבדל בין סדרות השיחונים השונות?

סדרת "השיחון" החדשה – כשמה כן היא – עדכנית בעיצוב ובתוכן, קומפקטית בגודלה ומתאימה לכל כיס: בגודל ובמחיר. לשיחונים בסדרה זו נלווים 2 תקליטורי שמע או קובצי MP3 אותם ניתן להוריד (בתוספת תשלום) באתר האינטרנט. בסדרה זו שיחונים לילדים!
סדרת "שיחוני 2000" היא סדרה איכותית הכוללת גם בכל שיחון מילון, וכן תעתיק אותיות המובלט בצבע אדום. בסדרה זו שיחון ייחודי אנגלית לעסקים! גם לסדרה זו נלווים 2 תקליטורי שמע או קובצי MP3 שגם אותם ניתן להוריד (בתוספת תשלום) באתר האינטרנט.
"סדרת השיחונים הרגילה" היא הסדרה הוותיקה ומוכרת, עם מגוון השפות הרחב ביותר. סדרה זו, כמעט ולא קיימת למכירה עוד.
ויש גם "שיחוני מניפה"– פשוט לפרוש ולדבר...