פרטי המוצר

מק"ט 32343
כולל:
קובצי השמע MP3 בלבד .

מתאים ל:
מתחילים, לא נדרש ידע מוקדם בעברית. גם לכאלו בעלי ידע בסיסי בעברית הרוצים להתרענן ולהיזכר

פורמט:
27 מגה


מחיר רגיל: 75 ש"ח
מחיר באתר: 36 ש"ח
אם ברשותך קוד הנחה, הכנס כאן:

שיחון עברית לדוברי צרפתית – קובצי השמע MP3 בלבד

מתנה נהדרת לידיד או קרוב משפחה דובר צרפתית! שיחון חדש ועדכני, עם כ-2000 מילים וביטויים ממגוון נושאים מחיי היום-יום (מושגים בסיסיים, בבית מלון, מסעדה ואוכל, קניות, התמצאות בדרכים ועוד) בתעתיק צרפתי מלא (כתיבת המילים הלועזיות גם באותיות לועזיות). במטרה לאפשר ללומד להשתמש בחומר המוקלט גם ללא עזרת השיחון (למשל בעת נהיגה ברכב או נסיעה ברכבת, בהליכה ספורטיבית וכד') מוקראים בזה אחר זה המילים והמשפטים בעברית לצד תרגומם בצרפתית.
רישיון ההורדה הניתן עם ערכה זו מאפשר לך לקבל את קובצי השמע של שיחון זה כשהם ערוכים כבר בפורמט MP3 - דבר המאפשר לך להורידם ישירות לנגן המדיה או המחשב שלך!
(למעוניינים בתקליטורים, ישנה אפשרות לרכישת הערכה בגרסת שיחון + 3 תקליטורים - הזמן גרסה זו ב"גרסאות שונות למוצר זה" להלן)

הורדת קובצי השמע של השיחון עברית לדו' צרפתית

איך זה מתבצע? פשוט מאוד: לאחר ביצוע ההזמנה והתשלום, יש ללחוץ על "חזור לאתר פרולוג". בעמוד שיתקבל תופיע מספר ההזמנה שלך וקוד ההורדה. אל חשש... במקרה ויצאת מהעמוד או לא חזרת אליו או אם שכחת את הקוד - הוא מופיע גם במייל ה"תודה על ההזמנה" שיישלח אליך בסיום תהליך ההזמנה. כמו כן, ניתן להשתמש בקוד שקיבלת עד 7 ימים מיום ההזמנה באמצעות כניסה לחלק הימני של באנר מרכז ההורדות אשר במרכז עמוד הבית שלנו. ◄ יש להיכנס ב"לחץ כאן", ובעמוד שלאחר מכן תתבקש להכניס את הקוד שלך יחד עם מספר ההזמנה ◄ בצע הורדה למחשבך או לנגן המדיה של קובצי השמע MP3 (מרוכזים בקובץ ZIP מכווץ, שים לב לגודל הקובץ ולמשך זמן ההורדה) ◄ הסברים מפורטים נוספים ניתן למצוא בלשונית "שאלות נפוצות" | כפוף לתנאים ולתקנון המופיע באתר | האזנה, לימוד ותרגול מהנה!