פרטי המוצר

מק"ט 6219
מחברים:
פרופסור משה פיליפ, ד"ר שלומית שליטין

פורמט:
12*17 ס"מ, כריכה קשה

משקל (ק"ג):0.20 קג'

מספר עמודים:96

צבע עטיפה:אדום רובין


מחיר רגיל: 65 ש"ח
מחיר באתר: 48 ש"ח
אם ברשותך קוד הנחה, הכנס כאן:

לרכישת גרסאות שונות למוצר זה:
מק"ט: 62190 | מחיר: 35 ש"ח

סוכרת נעורים / פרופ' משה פיליפ, ד"ר שלומית שליטין

אזל מהמלאי

***אזל מהמלאי***

סוכרת נעורים מופיעה בגיל הנעורים ומלווה תמיד בהפתעה ובתהייה ביחס לגורמים ולהמשך החיים לצד המחלה. החולה ובני משפחתו נחשפים לדעות קדומות ולאמונות עממיות: למה זה קרה לי? האם ניתן לחיות עם המחלה? ומה עם טיולים, גיוס והריון? הספר מנסה לענות על שאלות אלו ואחרות, מנסה לפזר את עננת החששות ולהעשיר את הקורא בעובדות. בספר נסקרו סוגי הסוכרת השונים בגיל הילדות וההתבגרות, והדרכים להתמודדות איתם. המסקנה: ניתן לחיות עם סוכרת הנעורים, וטיפול נכון בה מביא לניהול חיים פוריים, מלאים ומאושרים.
ספר זה ניתן להורדה כקובץ PDF לצפייה במחשב בלבד.
ראה גרסאות שונות לספר זה.

אודות המחבר

פרופ' פיליפ משה 
פרופ' משה פיליפ מנהל את המכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת- המרכז הארצי לסוכרת נעורים בישראל, במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל. בשנים האחרונות משמש פרופ' פיליפ כסגן דקאן למחקר ופיתוח בפקולטה לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת ת"א. פרופ' פיליפ משמש חבר בהנהלת האירגון העולמי ESPE לאנדוקרינולוגיית לילדים וממונה על החינוך באירגון זה. פרופ' פיליפ עומד בראש צוות מחקר מולקולרי בחקר מחלות אנדוקריניות ובראש מרכז לפיתוח טכנולוגיות חדשות במחלת הסוכרת.

ד"ר שליטין שלומית
ד"ר שלומית שליטין, רופאה בכירה במכון לאנדוקרינולוגיה וסוכרת נעורים במרכז הארצי לסוכרת נעורים במרכז הרפואי "שניידר", ומדריכה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת ת"א.

Share |